امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25194
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 130
اقبال‌زاده برادر شهرام اقبال‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت این مترجم ...

اقبال‌زاده برادر شهرام اقبال‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت این مترجم اظهار داشت: از پنجشنبه (20 تیرماه) با به وخامت رسیدن حال برادرم ایشان را به بیمارستان مهر منتقل کردیم، شنبه به دلیل انسداد روده بزرگ تحت عمل جراحی قرار گرفت.

وی درباره سابقه بیماری ادامه داد: تاکنون و طی چند سال گذشته هیچگاه برادرم از این بیماری اطلاعی نداشت حتی 10 روز پیش که به پزشک مراجعه کرد، با تشخیص اشتباه، بیماری دیگری عنوان شده بود.

اقبال‌زاده تاکید کرد: شنبه عمل روده انجام شد، اما با گذشت چند روز برادرم وضعیت بهتری دارد و کمی قادر به تکلم است و امروز پزشکان پس از معاینات اعلام کردند که باید حرکت‌های اندک آغاز شود.

وی در پایان اضافه کرد: هر بیماری دوران نقاهتی دارد و پزشکان تعداد روزهای بستری بودن را 10 روز اعلام کرده‌اند.

شهرام اقبال‌زاه ترجمه آثار کودکان و نوجوانان را برعهده داشت، مدتی نیز به عنوان دبیر انجمن نویسندگان کودک و نوجوان فعالیت می‌کرد. وی همچنین دبیر بخش داستان کودک و نوجوان نشر قطره در سال‌های اخیر بوده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها