امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25212
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 71
جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به شعار دولت یازدهم مبنی بر اعتدال‌گرایی گفت: اعتدال از دیدگاه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب به این معناست که در برابر دشمنان جمهوری اسلامی چه در داخل و چه در خارج باید با منطقی شفاف، عزتمندانه و مقتدرانه صحبت کرد و در میدان عمل نیز با تکیه بر همین مبانی باید در برابر دشمن ایستاد.

وی افزود: منطق اسلام این است که با ملتهای جهان با لحنی ملایم برخورد کرد اما در برابر مستکبران، منافقین، صهیونیستها و فتنه‌گران باید برخوردی مقتدرانه داشت. ما این منطق اسلامی را اعتدال و مصداق عینی آن را امام خمینی (ره)، رزمندگان و رهبر معظم انقلاب می‌دانیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: منطق امام منطق اعتدال بود و منطق صدام، آمریکا، منافقین و... منطق افراط و منطق کسانی که در این میان ساکت بودند نیز منطق تفریط بود. در سالهای اخیر نیز ما فتنه 88 را مصداق افراط می‌دانیم و مصداق افراطیون را کسانی می‌دانیم که نامه سرگشاده نوشتند و تهدید به آتشفشان کردند و نیز کسانی که گفتند به خیابانها بریزید و اتاق جنگ در تهران تشکیل دادند و اراذل و اوباش را سازماندهی کردند.

کریمی قدوسی ادامه داد: از سوی دیگر مصداق تفریط را در فتنه 88 کسانی می‌دانیم که در مقابل این فتنه ساکت بودند و مصداق اعتدال را مقام معظم رهبری می‌دانیم که با منطق شفاف، مقتدرانه و عزتمندانه خود عنوان کردند که من اجازه ایجاد بدعت در انقلاب را به کسی نمی‌دهم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها