امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25213
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 76
احمدرضا دستغیب مسئول تشکیل کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

احمدرضا دستغیب مسئول تشکیل کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت این کارگروه‌ها گفت: تاکنون نمایندگان زیادی به عضویت در این کارگروه‌ها درآمده‌‌اند.

وی با اعلام اینکه پیش از این دبیرخانه کارگروه‌ها تشکیل شده است، اظهار داشت: از فردا جلسات کارگروه‌ها آغاز ‌شده و طی این جلسات کارگروه‌ها افرادی را برای اداره کارگروه‌ها انتخاب می‌کنند.

دستغیب با بیان اینکه مدیریت و اداره جلسات به خود کارگروه‌ها واگذار می‌شود، خاطرنشان کرد: البته پیشنهاد ما این است که کارگروه‌ها به صورت شورایی اداره شوند اما اجرای الگوهای دیگر بلامانع است.

مسئول تشکیل کارگروه‌های تعامل دولت و مجلس فراکسیون رهروان ولایت هچنین گفت: ما منتظر این هستیم که دولت به مصادیق نزدیکتر شود اما از هفته آینده جلسات کارگروه‌ها با دولت منتخب نیز آغاز می‌شود.
روز گذشته نیز اسماعیل جلیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت نیز در گفت‌وگو با فارس، از عضویت بیش از 200 نماینده در کارگروه‌های هفت‌گانه‌ تعامل دولت و مجلس خبر داده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها