امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25239
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 80
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: سایت اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: سایت اطلاع‌رسانی بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اخبار و رویدادهای این نمایشگاه را برای علاقه‌مندان منعکس می‌کند که در ادامه برخی از آن‌ها از نظر خوانندگان محترم خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس خواهد گذشت.

عرضه نرم‌افزار زیارت مجازی حرم حضرت علی(ع)

نرم افزار سه بعدی زیارت مجازی حرم حضرت علی(ع) با هدف فراهم آوردن امکان زیارت به صورت سه بعدی و آشنایی با اماکن اطراف حرم با تخفیف 50 درصدی در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه می‌شود.

عضو بانک اطلاعات پرسش و پاسخ ازدواج شوید 

معاونت تبلیغ حوزه‌‌های علمیه از جوانانی که درباره ازدواج پرسش‌هایی دارند، دعوت می‌کند که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، عضو بانک اطلاعات پرسش و پاسخ ازدواج شوند.

رونمایی از سفره عقد قرآنی در نمایشگاه قرآن

نخستین سفره عقد قرآنی به همت گروه هنری «حَیّ» با عنوان «نور» طراحی و شب گذشته در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن رونمایی شد.

عرضه لوازم‌التحریر ایرانی مذهبی در نمایشگاه قرآن

مؤسسه سبک زندگی انقلاب اسلامی «روشنا»، با هدف چاپ موضوعات ملی و مذهبی و همچنین فاقد آثار سوء تربیتی با حضور در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با تخفیف ویژه برای دانش‌آموزان، لوازم التحریر ایرانی و مذهبی عرضه می‌کند. در چاپ این لوازم‌التحریرها از شخصیت‌های واقعی، کارتونی و اسطوره‌های فیلم‌‌های مذهبی استفاده شده است.

آموزش قرآن به کودکان در طرح شمیم بهشت 

در طول برگزاری نمایشگاه قرآن طرح قرآنی «شمیم بهشت»، در قالب کلا‌س‌های آموزشی ویژه مربیان و همچنین مادرانی که قصد دارند به کودک خود قرآن را بیاموزند، به صورت رایگان اجرا می‌شود.

عرضه نشریه قرآنی ویژه نابینایان

نخستین نشریه قرآنی ویژه نابینایان با نام «نشریه سپیدآفرین» که با خط بریل نگارش شده است، توسط مؤسسه معارف اسلامی امام‌رضا (ع) در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، برای نابینایان و کم بینایان عرضه می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها