امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2524
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 170
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسن بیادی در جریان پانصد و چهل و دومین جلسه شورای شهر تهران و با گلایه از مسئولان شهرداری، اظهارداشت: حدود 3 ماه پیش ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، حسن بیادی در جریان پانصد و چهل و دومین جلسه شورای شهر تهران و با گلایه از مسئولان شهرداری، اظهارداشت: حدود 3 ماه پیش از شهرداری درخواست شد لیست املاک فروخته شده را به شورا بدهد که هنوز اتفاقی مهمی در این خصوص صورت نگرفته است.

وی بیان داشت، دلیل عدم ارسال لیست املاک را نمی‌دانیم که امیدواریم هرچه زودتر مسئولان شهرداری به درخواست شورا توجه کنند.

بیادی خاطرنشان کرد: در حال حاضر شاید این موضوع مطرح شود که با توجه به پایان فعالیت شورای سوم، مسئولان شهرداری هرکاری بخواهند می‌توانند انجام بدهند اما باید به این موضوع توجه داشته باشیم که اعضای شورای شهر تا آخرین روز از فعالیت خود، همانند روز اول خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار خواهند داد.

وی در ادامه درخصوص معاینه فنی اتوبوس‌ها و خطرات آن، اظهارداشت: در این زمینه هم پلیس و هم رانندگان ناراحتی‌هایی را دارند و افزایش زمان معاینه فنی از دو سال به پنج سال نیز مزید بر علت شد که به این مشکلات رسیدگی کنند.

وی با اشاره به کپسول‌های اتوبوس‌های گازسوز، خاطرنشان کرد: این کپسول‌ها برای رانندگان خطرناک هستند که امیدواریم تدابیر ویژه‌ای را در این زمینه از سوی مسئولان شهرداری شاهد باشیم.

در ادامه جلسه معصومه ابتکار، رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه سال 88-89 بازرسی هایی از سوی وزارت کشور و معاینه فنی کپسول‌های اتوبوس‌های گازسوز صورت گرفت، گفت: بعد از مدتی این کار متوقف شد و نگرانی‌هایی را نیز ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: امیدواریم با تدابیر دولت، اقدامات خوبی در حوزه حمل و نقل عمومی صورت گیرد و حمل و نقل عمومی پاکی داشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار