امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25264
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 56
عباس اورنگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی درباره شصتمین سالگرد تأسیس سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: در شرایط حاکم بر جامعه، بزرگترین پاردایم فکری در ...

عباس اورنگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی درباره شصتمین سالگرد تأسیس سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: در شرایط حاکم بر جامعه، بزرگترین پاردایم فکری در حوزه معیشت و رفاهی در مفاهیمی همچون اشتغال، بیکاری، فقر، سلامت، تورم و . .. خلاصه می‌شود که بدون هیچ واسطه‌ای این مفاهیم، کلی و جزئی در حوزه رفاه و تأمین اجتماعی تعیین، تبیین و سیاستگذاری می‌شود.

وی ادامه داد: بی گمان ریخت و پاش‌های آنچنانی به هر بهانه‌ای که باشد چه ضیاف افطاری در ماه مبارک و چه به بهانه برگزاری روز تأمین اجتماعی یا یادمان شصتمین سال تاسیس آن امری مذموم و ناپسند است. بی گمان برگزاری همایش در یکی از گرا نقیمت ترین مجموعه‌های همایشی کشور همچون سالن اجلاس سران با بیش از 4000 نفر مهمان از سراسر کشور که هزینه‌ای بالغ بر چند میلیارد تومان دارد از جیب مستمری بگیران، کارگران امری خوشایند نیست.

اورنگ بیان داشت: در شرایطی که مقام معظم رهبری سال جاری را سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام نهادند و مردم گام اول را به خوبی به منصه ظهور رساندند وظیفه دولتمردان آن است که در اجرای گام دوم فروگذار نباشند. حال که همگان معتقدیم گام دوم تا حد بسیاری زیادی منوط به تلاش‌های کارآفرینان و کارفرمایان محقق می‌شود چگونه کارفرمایان می‌توانند با تأمین منابع مالی این چنین هزینه‌های که از محل حق بیمه آنان به سازمان تأمین اجتماعی برگزاری می‌شود در تحقق گام دوم توفیق یایند.

مدیرعامل انجمن رفاه و تأمین اجتماعی افزود: شایسته است حال که کارگزارن و دولتمردان توان و دانش و حمیت اجرای گام دوم را ندارند حداقل هزینه ساز باری بر دوش تولیدکننگان وکارفرمایان نباشند. شایان توجه است این چندمین همایشی است که با چنین هزینه‌های گزافی در سال جاری به بهانه‌ای مختلف توسط سازمان تأمین اجتماعی برگزار شده است.سازمانی که وجه تسمیه آن تأمین و یادآور امین بودن و امانتداری از سرمایه‌های است که بصورت مشاع بین النسلی به مدیران آن به امانت گذاشته شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها