امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25270
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه سوری الوطن، نیروهای ارتش سوریه عملیات‌ نظامی خود در منطقه «القابون» در دمشق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه سوری الوطن، نیروهای ارتش سوریه عملیات‌ نظامی خود در منطقه «القابون» در دمشق را به شکل چشمگیری افزایش داده تا سرنوشت نبردهای این منطقه را طی روزهای آتی به سود خود رقم بزنند و براساس اعلام منابع سوری طی نبردهای روز گذشته شمار زیادی از عناصر مسلح گروه تروریستی موسوم به «کتیبة أحرار قاسیون» را به قتل برسانند.

این درحالی است که گزارش شده، بسیاری از عناصر مسلح به دلیل شرایط بسیار سختی که به خاطر محاصره از سوی ارتش سوریه در دمشق و ریف آن، به ویژه دو منطقه القابون و برزه قرار دارند، از گروه‌های مسلح مناطق همجوار به خصوص منطقه «غوطه شرقی دمشق» درخواست کمک کرده‌اند.

از استان حمص در مرکز سوریه نیز گزارش شده که نیروهای ارتش سوریه به عملیات نظامی خود در مناطق قدیمی شهر حمص و به طور مشخص در دو منطقه «باب هود» و «الخالدیة» ادامه می‌دهند و در جریان آن چندین مرکز تجمع افراد مسلح را هدف قرار داده و منهدم کردند.

در ریف حمص و در مناطق بیر السکری، بیر البدیع و بیر المیاه الساخنة، نیروهای امنیتی ارتش سوریه عملیات گشت زنی گسترده‌ای برای تحت پیگرد قرار دادن افراد مسلح در این مناطق به اجرا گذاشتند. در حالی‌که از دو منطقه «حسیا» و «جندر» گزارش شده 78 فرد مسلح تحت پیگرد سلاح‌های خود را بر زمین گذاشته و خود را تسلیم نیروهای امنیتی ارتش سوریه کردند.

اما در ریف الحوله و در روستای «تلذهب» عناصر وابسته به گروه «جبهه النصره» وابسته به سازمان القاعده در جنایتی فجیع اقدام به بریدن سر «جمال الدین قاسم عباس»، رئیس شورای محلی روستای تلذهب به بهانه عدم تبعیت از اوامرشان کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها