امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25283
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 103
«بهنوش بختیاری» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اتفاقی ...

«بهنوش بختیاری» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره برگزاری جشنواره فیلم کودک گفت: برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اتفاقی مثبت است و این جشنواره به قدری جا افتاده که نمی‌شود آن را از لیست جشنواره‌های مهم کشور حذف کرد.

این بازیگر با اشاره به این که سینمای کودک با آسیب‌شناسی می‌تواند به تحول برسد، ادامه داد: این جشنواره باید محلی برای ارزیابی آثار سینمایی ساخته شده درباره کودکان و نوجوانان باشد و چه بهتر که فیلمسازان در این جشنواره متوجه نقاط ضعفشان بشوند.

بازیگر فیلم سینمایی«عملیات مهد کودک» افزود: بچه‌ها سلیقه ناب و خالص‌تری دارند و کارکردن برای آنها آسان نیست. به همین دلیل، باید سینماگرانی در این زمینه کار کنند که تبحری ویژه در کار کودک داشته باشند.

وی ادامه داد:به عنوان مثال امیرفیضی که «جوجه اردک من» را در سینما ساخت، مدت‌ها است در این زمینه فعال نیست. به واسطه همکاری که با او در سریال «مزه خوب کودکی» داشتم و منشی صحنه آن کار بودم، دریافتم که او تا چه حد در حوزه کودک مطالعه و دقت دارد. چه خوب است که این دست کارگردان‌ها، فعالیت بیشتری در عرصه کودک داشته باشند و ساخت فیلم کودک، به کسانی سپرده نشود که با دنیای کودک، فاصله داشته باشند و با ظرایف این کار آشنا نباشند.

او با اشاره به اینکه دوست دارد برای کودکان کار انجام دهد گفت: دوست دارم اگر زمانی بخواهم کارگردانی را انتخاب کنم و ادامه بدهم، کاری برای کودکان انجام بدهم. 
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها