امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25285
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 89
حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مقرر شد سینماهای آزادی، عصر جدید و آفریقا ...

حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس گفت: در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مقرر شد سینماهای آزادی، عصر جدید و آفریقا از روز چهارشنبه به صورت آزاد اعلام می‌شوند و هر فیلمی که صاحبان سینما احساس می‌کنند با فروش مناسبی مواجه خواهد شد می‌توانند اکران کنند.

وی درباره گروه سینمایی استقلال گفت: فیلم سینمایی «گهواره‌ای برای مادر» در گروه سینمایی استقلال از هفته گذشته به نمایش درآمد و از این هفته سرگروه سینمایی استقلال نیز با پایین آمدن کف فروش فیلم «چه خوبه که برگشتی» فیلم «گهواره‌ای برای مادر» در این سینما به نمایش درخواهد آمد.

بنابراین گزارش، تنها فیلمی که در ماه رمضان به نمایش درآمد فیلم «گهواره‌ای برای مادر» است . فیلم به داستان زندگی یک بانوی طلبه می‌پردازد. «نرگس» دختر جوانی است که ادبیات روسی را در دانشگاه مسکو به اتمام رسانده است و اینک در کسوت بانویی طلبه، درس می‌خواند و قرار است برای تدریس به دانشجویانی که تازه مسلمان شده‌اند به روسیه بازگردد.

در این فیلم الهام حمیدی، چکامه چمن‌ماه، غزل صارمی، فرحناز منافی ظاهر، افسر اسدی، هایده حائری، مهران رجبی، نیکا خسرو آبادی و... به ایفای نقش می پردازند.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها