امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25298
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 100
رضا روستا آزاد عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ویژگی‌های ...

رضا روستا آزاد عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ویژگی‌های اعتدال و اعتدال‌گرایی اظهار داشت: باید به تفاوت میان بینش و روش توجه داشت و از این رو بحث اعتدال در حوزه منش و روش محسوب می‌شود.

روستاآزاد با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از افراط‌گرایی در اعتدال باید خود را با شاخص‌‌های رهبر معظم انقلاب تطبیق دهیم ادامه داد: خط امام و رهبری خط عدالت‌خواهی، ظلم‌ستیزی و استکبارستیزی است و تفاوتی ندارد که چه کسی رئیس جمهور باشد اما در روش رؤسای جمهور ممکن است تفاوت‌هایی دیده شود.

وی در خصوص تلاش فتنه‌گران برای ورود به کابینه دولت یازدهم تصریح کرد: آقای روحانی با تدابیری که به کار می‌گیرد اجازه نخواهد داد این اتفاق بیفتد، لذا با شناختی که از آقای روحانی داریم بعید است که او خود را به حرکت‌های ناپخته و ضعیف بسپارد چرا که او فردی است که به صورت مستقل وارد صحنه شده و وام‌دار هیچ جریانی نیست و می‌تواند با استفاده از همه ظرفیت‌ها به دور از انحراف و افراط به کار خود بپردازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار