امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25299
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 71
حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ...

حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اصولگرایان از شعار اعتدال رئیس‌جمهور منتخب استقبال می‌کنند، تصریح کرد: اعتدال اگر در عمل ثابت نشود، مطرح کردن آن به صورت شعار با واکنش منفی مردم مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه نحوه چینش کابینه یازدهم مهمترین آزمون اعتدال روحانی است، تاکید کرد: انتظار می‌رود طبق شعار آقای روحانی، افرادی برای عضویت در مجلس معرفی شوند که افرادی ساختار شکن و افراطی نباشند.

کامران با بیان اینکه وزرا باید افرادی کاردان، متعهد و مجرب باشند، تاکید کرد: اعضای کابینه در عین کارآمدی باید افراد متعهد به آرمان امام راحل و مقام معظم رهبری باشند.

وی قانونمداری را از دیگر مؤلفه‌های اعتدال برشمرد و افزود: فتنه 88 اقدامی برای براندازی نظام بود و قطعا کسانی در آن فتنه نقش داشتند، دلسوز انقلاب اسلامی و ملت ایران نیستند.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه عوامل فتنه خط قرمز هستند، گفت: استفاده از عوامل فتنه خارج از اعتدال است و با شعار آقای روحانی همخوانی ندارد.

وی با بیان اینکه مجلس به افرادی که در فتنه حضور داشتند، قطعا رای اعتماد نخواهد داد، گفت: معیار مجلس برای رای اعتماد به گزینه‌‌های پیشنهادی رئیس‌جمهور منتخب، همان شعار اعتدال آقای روحانی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار