امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2530
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 214
حمید اسحاقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: مردی که به بهانه انرژی درمانی، عرفان حلقه و دیگر مسائل خرافی حدود 20 زن و دختر را مورد ...

حمید اسحاقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: مردی که به بهانه انرژی درمانی، عرفان حلقه و دیگر مسائل خرافی حدود 20 زن و دختر را مورد اغفال و سوء‌استفاده قرار داده بود، ‌دستگیر شد.

وی افزود: بدون شک تعدادی از زنان و دختران از ترس بی‌آبرویی از ارائه شکایت از این تبهکار سر باز زده‌اند و همچنین تأسف‌بارتر و نگران‌کننده‌تر اینکه عده‌ای هم اغفال شده و با میل و رضایت خود این ننگ را بر خود خریده‌اند.

بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان با اشاره به هشدارهای دستگاه قضایی و انتظامی به زنان و دختران تصریح کرد: با وجود همه هشدارها، این متهم که 32 سال است از همسر خود جدا شده توانسته این تعداد را مورد اغفال قرار دهد.

این مقام قضایی تأکید کرد: در این جامعه دختران نباید با وعده‌های پوچ و خالی،‌ فریب خورده و اسیر حرف‌های بیهوده و عبث این قبیل افراد قرار گیرند.

وی پشیمانی و گریه‌های از صمیم قلب این دختران را پس از این ماجرا یادآور شد و گفت: اما پشیمانی و گریه آبروی رفته و عمر تباه شده این افراد را باز نمی‌گرداند.

اسحاقی ادامه داد: دقت در زندگی و هوشیاری در مواجهه با افراد شیاد و فرصت‌طلب الزامی است و همواره باید از اتفاقات گذشته و سایر حوادثی که برای دیگران اتفاق افتاده است، درس گرفت.
انتهای پیام/2446/م20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها