امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25300
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۱
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پروین احمدی‌نژاد خواهر رئیس‌جمهور اسلامی ایران در مراسم تقدیر از فعالان ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پروین احمدی‌نژاد خواهر رئیس‌جمهور اسلامی ایران در مراسم تقدیر از فعالان حوزه زنان و خانواده متنی را خطاب به برادر خود قرائت کرد که متن آن به شرح زیر است:
سلام برادرم!

خدا قوت، خسته نباشید نمی گویم، چرا که تو خستگی را خسته کردی، نه باید گفت تو خستگی را شرمنده کردی.

برادرم! رئیس‌جمهور مردم! بدان که تاریخ در مورد تو قضاوت خواهد کرد، نه این خداوند متعال است که درباره همه ما و درباره تاریخ قضاوت می‌کند.

خواستم بگویم که توغریبانه آمدی ولی نخواهم گفت که غریبانه‌ رفتی، چرا که غریب تر و مظلوم‌تر از تو غربت حق و عدالت است و غربت آرمان‌ها و اهداف و ارزش‌هایی که تو به خاطر آنها شهید تهمت شده‌ای.

غریب‌تر از تو، قصه غربت رسول خدا(ص)ست و سالها مواجهه با جاهلیت و نفاق، ولی او بهانه خلقت بود و هست.

غریب‌تر از تو قصه علی(ع) است و قصه شاه و سینه پر درد و آه و حرف و قصه خنجر کین و محراب و فرق شکافته، لکن او ادامه رسول خدا(ص)ست.

غریب‌تر از تو قصه تنهایی حسن(ع) است و زهر کین و تیر زهرآگین اما او اهل کساست.

غریب‌تر از تو قصه ام ابیها(س)ست و پهلوی شکسته و بازوی کبود او و او حجت خدا بر اولیاست که او خیرالنساء عالمیان است.

غریب تر از تو قصه حسین(ع) است و شمشیر‌های عریان و آخته. سنگ و تیر و گودال، قتلگاه و لب تشنه و سربریده. او خط سرخ شهادت است.

اما از همه غریب‌تر، قصه فراق امام عصر(عج) است که هزار و اندی سال است که خانه‌نشین است و ما چه خوش‌باورانه در این بازار مکاره و دنیای دورو در انتظار اوییم حال آنکه او منتظر ماست.

یاری و یاوری از جنس همه حق‌طلبان، عدالتجویان و همه مظلومان و مستضعفان عالم می‌خواهد.

پس باید تلاش کرد و چهره از این غربت برگرفت و به این انتظار پایان داد که این پایان انتظار پایان همه زشتی‌هاست.

برادرم غمگین مباش و اندوه بر دل راه نده و دل را به خدا بسپار. آمده‌ایم و آماده‌ایم تا این عصر به طلایی‌ترین دوران تاریخ تبدیل شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها