امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25303
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 72
«قاسم الاعرجی» عضو کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، با بیان اینکه ...

«قاسم الاعرجی» عضو کمیته امنیت و دفاع پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، با بیان اینکه اطلاعاتی داریم که نشان می‌دهد «الحزب الاسلامی» در پشت پرده عملیات سر بریدن پیروان اهل بیت(ع) در منطقه المقدادیه استان دیاله قرار داد، افزود: جنایات دردناکی از جمله سر بریدن افراد توسط گروهک‌های جنایتکار در منطقه مذکور صورت گرفته که به دنبال بر افروختن آتش فتنه طائفی است.

وی بیشتر قربانیان حوادث منطقه المقدادیه را از عشیره بنی‌تمیم که از صدها سال در این منطقه زندگی می‌کنند، برشمرد و برخی از نمایندگان پارلمان بغداد را به ایجاد پوشش برای جنایتکاران و تأمین محافظ برای آنها متهم کرد ولی نامی از آن نمایندگان بر زبان نیاورد.

الاعرجی از نمایندگانی که از آنها سخن گفت، ‌درخواست کرد با تسلیم جنایتکاران به دستگاه‌های امنیتی عراق، به عملیات ذبح و سر بریدن شیعیان استان دیاله پایان دهند.

عملیات کشتار ضد شیعیان در منطقه المقدادیه استان دیاله از مدت‌ها قبل آغاز شده و تقریباً به صورت شبه مستمر ادامه پیدا کرده است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها