امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25310
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «البینة الجدیدة»، یک منبع آگاه در پلیس استان «صلاح‌الدین» اعلام کرد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه «البینة الجدیدة»، یک منبع آگاه در پلیس استان «صلاح‌الدین» اعلام کرد که جنگجویان سوری و خارجی برای انجام حملات انتحاری و تروریستی در این استان، وارد عراق شده‌اند و نام عملیات خود را «غزوه رمضان» گذاشته‌اند و در حال حاضر در رشته کوه‌های «حمرین» مستقر شده‌اند.

وی افزود:تروریست‌های سوری به همراه تعدادی از جنگجویان عرب از تابعیت‌های دیگر برای انجام حملات انتحاری در عراق و هدف قرار دادن برخی مناطق در استان «صلاح‌الدین» و سایر استان‌های شمالی، طی ماه مبارک رمضان وارد این کشور شده‌اند.

این منبع تاکید کرد: این افراد در رشته‌کو‌ه‌های حمرین مستقر شده‌اند و در منطقه «الوعرة» و روستاهای اطراف «سلیمان بک» تردد می‌کنند. این مناطق صعب‌العبور هستند به همین دلیل نیروهای امنیتی نمی‌توانند به راحتی به این افراد دست یابند.

وی افزود: این افراد برای تقویت شاخه عراقی القاعده موسوم به «دولت اسلامی عراق» وارد خاک این کشور شده‌اند. سلاح‌های پیشرفته و مدرنی نیز در اختیار این افراد قرار گرفته است و آنها درحال آموزش برای استفاده از این سلاح ها در برخی استان‌های عراقی هستند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها