امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25312
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۰
تعداد بازدید: 215
حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه شب گذشته رئیس‌جمهور منتخب و ...

حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه شب گذشته رئیس‌جمهور منتخب و نمایندگان مجلس گفت: دیروز اولین جلسه رئیس جمهور منتخب با نمایندگان مجلس انجام شد.

وی افزود: اقای لاریجانی رئیس مجلس در این جلسه صحبت‌های پرمحتوایی انجام داد و همه نمایندگان را به تعامل، تفاهم، همدلی و همسویی با رئیس‌جمهور آینده دعوت کرد و از طرف مجلس اعلام آمادگی شد که هر گونه همکاری برای پیشرفت امور در زمینه‌های فکری، علمی، اجتماعی، زیست محیطی و بهداشتی با رئیس‌جمهور منتخب انجام می‌شود و کمبودهایی که وجود دارد، برای رفع آن راه حلهایی ارائه شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: پس از آن آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب با دید وسیع و سعه ‌صدر عالی و اندیشمندانه و با روحیه صیمی نسبت به مجلس محبت‌آمیز صحبت و اعلام کرد، مفتخرم که از اصحاب خانه ملت هستم چون که 20 سال خودم نماینده مجلس بوده‌ام.

حجت‌الاسلام بیگی گفت: آقای روحانی در جلسه با نمایندگان گفت: چون خودم از خانه ملت هستم، تضعیف مجلس را به هیچ وجه قابل قبول نمی‌دانم و اگر تضعیف شده، باید به قوت و احترام قبلی خود برگردد تا مجلس بتواند قانون قوی تدوین کند و مجلس بدون همکاری دولت و دولت بدون همکاری مجلس مفهوم ندارد و این دو مکمل هم هستند.

نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس گفت: در نشست رئیس جمهور منتخب با نمایندگان مجلس عنوان شد، همکاری بین دولت و مجلس با تمام قوا جهت اجرای قوانین مجلس به صورت تمام و کمال ادامه خواهد داشت.

بیگی در مورد اینکه آیا درباره معرفی وزرا به مجلس صحبتی شد، گفت: در جلسه دیروز رئیس‌جمهور منتخب وارد وادی معرفی وزرا نشده‌اند، اما مقرر شد همه افراد از دولت شامل استانداران و وزرا با مجلس و سایر قوا همکاری کنند و با مثلث مردم، رهبری و همکاری سایر قوا موفقیت‌های چشم‌گیری نصیب دولت خواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: به گفته آقای روحانی 500 نفر از اندیشمندان در چند کمیته تخصصی مشغول بررسی هستند، تا افراد باکیفیت از نظر علمی و اجرایی با سابقه و معتدل بدنه اجرایی دولت را به دست بگیرند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار