امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2532
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 227
روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر اعلام کرد: «صحیفه حفاظ» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد. این بسته کمک آموزشی شامل چهار کتاب و یک ...

روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر اعلام کرد: «صحیفه حفاظ» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

این بسته کمک آموزشی شامل چهار کتاب و یک لوح فشرده است که سال گذشته در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم توسط «مهدی قره‌شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم و علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و رئیس دارالقرآن خانه کارگر رونمایی شد.
 
کتاب راهنمای حفظ با نام «هدی» یکی از کتب این بسته کمک آموزشی است که در رابطه با تکنیک‌های تقویت حافظه بوده و نکاتی را در رابطه با روش‌های حفظ قرآن، زمان‌ها ،‌ مکان‌ها، غذاها و میوه‌های مناسب برای حفظ قرآن را بیان کرده است.

کتاب دوم با نام «سعی» منتشر شده است که در آن تمرین‌های نوشتاری سوره‌های قرآن و نیز آزمون‌های آزمایشی چهارگزینه‌ای گردآوری شده که به تقویت حافظه و تثبیت محفوظات کمک می‌کند.

کتاب سوم نیز با نام «واژه‌نامه» چاپ شده است که کمک می‌کند تا حافظان کل قرآن کریم علاوه بر حفظ ظاهر آیات با معانی و مفاهیم قرآن کریم نیز آشنا شوند و در نهایت لوح فشرده ترتیل استاد پرهیزگار با هدف تمرین لحن عربی و ترتیل‌خوانی حفاظ در این بسته قرار گرفته است.
 
این بسته کمک آموزشی پیرو طرح «تلفنی حافظ قرآن شوید» تهیه و تدوین شده است که علاوه بر کتب مذکور، برنامه جامع حفظ قرآن کریم نیز در آن قرار دارد.

علاقه‌مندان به حفظ قرآن کریم می‌توانند جهت تهیه این بسته کمک آموزشی به غرفه دارالقرآن خانه کارگر واقع در بخش نهادها و مؤسسات بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از تاریخ 11 تا 21 اردیبهشت‌ماه 1392 دایر می‌شود مراجعه کنند.
انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها