امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25322
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، یک منبع امنیتی رژیم صهیونیستی فاش کرد که «جان کری» در سفر اخیر خود به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، یک منبع امنیتی رژیم صهیونیستی فاش کرد که «جان کری» در سفر اخیر خود به منطقه و دیدار با «محمود عباس» وی را به قطع کمک‌های مالی در صورت اصرار بر شروط خود برای بازگشت به مذاکرات، تهدید کرد.

به گفته این منبع، کری در دیدار با عباس، وی را مسئول شکست تلاش‌های مربوط به بازگشت به مذاکرات سازش دانست و گفت که عباس به دلیل پایبندی به شروط خود برای ازسرگیری مذاکرات اعم از آزادی اسرا، توقف شهرک‌سازی و به رسمیت شناختن مرزهای چهارم ژوئن 1967، مسئول شکست تلاش‌های صورت گرفته برای احیای مذاکرات سازش است و بر این اساس کمک‌های مالی آمریکا به این تشکیلات نیز قطع خواهد شد.

بر اساس این گزارش کری در سفر اخیر خود به منطقه نتوانست به یک توافقی برای بازگشت به مذاکرات سازش دست یابد در حالی که وی در مقابل خبرنگاران گفت که پیشرفت‌ محسوسی در خصوص بازگشت به مذاکرات حاصل شده است.

این منبع اسرائیلی همچنین اظهار داشت که اسرائیل نمی‌تواند بهای زیادی برای جلب موافقت عباس جهت بازگشت به میز مذاکرات بپردازد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها