امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25341
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، مردم غزه با برگزاری تظاهراتی در شهر غزه، طرح صهیونیستی برافر برای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، مردم غزه با برگزاری تظاهراتی در شهر غزه، طرح صهیونیستی برافر برای مصادره صدها هزار هکتار از اراضی اعراب النقب و کوچاندن ده‌ها هزار نفر از روستاهای خود را محکوم کردند.

تظاهرات‌کنندگان با سر دادن شعارهایی، توقف اجرای این طرح و مقابله با آن را خواستار شدند.

«جمیل مزهر» عضو دفتر سیاسی جبهه خلق برای آزادی فلسطین در این باره گفت که طرح برافر بخشی از طرح اسرائیلی است که هدف از آن غارت اراضی فلسطینی و کوچاندن فلسطینیان است.

وی تاکید کرد که باید در برابر این طرح خطرناک ایستاد زیرا هدف از آن کوچاندن یک میلیون و هفتصد فلسطینی ساکن اراضی اشغالی 48 است.

از سوی دیگر «خضر حبیب» از رهبران جنبش جهاد اسلامی گفت که اسرائیل از دودستگی و اختلافات داخلی فلسطینیان و ضعف عربی برای تصویب قانون برافر برای هدف قرار دادن ساکنان النقب سوء استفاده کرد که هدف از آن در حقیقتت تخلیه این منطقه برای اسکان شهرک‌نشنیان صهیونیست است.

امروز همچنین فلسطینیان اراضی 48 در اعتراض به مصادره حدود 800 هزار دونم از اراضی اعراب ساکن النقب و کوچاندن نزدیک به 40 هزار نفر از بادیه‌نشینان این منطقه از روستاهای خود و تخریب 36 روستای عربی که اسرائیل آنها را به رسمیت نمی‌شناسد، اعتصاب کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها