امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25342
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۳۳
تعداد بازدید: 242
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «النهار»، وزارت دادگستری مصر حکم بازداشت 4 روزه «محمد سعد الکتاتنی» رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «النهار»، وزارت دادگستری مصر حکم بازداشت 4 روزه «محمد سعد الکتاتنی» رئیس حزب آزادی و عدالت را صادر کرد.اداره زندان «طره» تدابیر قانونی لازم برای اجرای این حکم را آغاز کرده است.

الکتاتنی متهم به توهین به نهاد قضایی و مسئولان قضائی کشور شده بود که به دلیل خودداری از پرداخت وثیقه، حکم بازداشت وی صادر شد.

پیشتر قاضی «ثروت حماد» حکمی صادر کرده بود که بر اساس آن در صورتی که رئیس حزب آزادی و عدالت از پرداخت وثیقه مالی 5 هزار جنیه سرباز زند، دوره بازداشت او آغاز شود.

الکتانتی و تعدادی از رهبران گروه اخوان المسلمین به تحریک برای قتل معترضان در برابر دفتر «ارشاد» اخوان المسلمین در «المقطم»، نیز متهم شده است.

کمیته قضایی در پرونده توهین به نهاد قضایی مصر همچنین حکم احضار «محمد البلتاجی» عضو سابق مجلس شورا و «صبحی صالح» عضو مجلس شورای منحل شده را به اتهام توهیم به نهاد قضایی، صادر کرد.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها