امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25358
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم آیین گشایش موزه مکتب کمال‌الملک که با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، محمدباقر قالیباف در حاشیه مراسم آیین گشایش موزه مکتب کمال‌الملک که با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد اظهار داشت: در تمام دنیا وظایف شهرداری‌ها بیشتر جنبه خدماتی به خود گرفته است و اینکه به موضوعات عمرانی توجه بیشتری شود.

وی ادامه داد: علاوه بر خدمات عمرانی، شهرها به ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی نیز نیاز دارند و باید به این ابعاد توجه بیشتری شود.

قالیباف بیان داشت: شهر تهران در حال حاضر با موضوعات حاشیه‌نشینی، آلودگی هوا و آلودگی صوتی به شهری پراضطراب و شلوغ تبدیل شده است و دیگر محلی برای یک زندگی آرام و سالم نیست.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه شهرداری در حال حاضر افزایش کیفیت زندگی در ابعاد معنوی و مادی است.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که در حین ارائه خدمات عمرانی به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز توجه داشته باشیم و از سه ماه پس از شروع کار در شهرداری تهران به این نکته توجه داشته‌ام.

قالیباف افزود: شهرداری تهران در حوزه‌های مختلف در عرصه سینما، تئاتر، مجسمه‌سازی و ... فعالیت‌های زیادی داشته‌ است و باید به سمت توسعه کالبدی موضوعاتی فرهنگی و هنری در سطح شهرها پیش برویم.

شهردار تهران با اشاره به اینکه منطقه 12 تهران باید تهران قدیم را به جلوه بکشد گفت: در حال حاضر مرکز شهر تهران بی‌هویت‌ترین بخش شهر محسوب می‌شود.

وی تأکید کرد: یکی از سیاست‌های شهرداری تهران این است که تحت هر شرایطی تهران قدیم را به عنوان مرکز تهران جدید احیا کند و در طرح تفصیلی نیز به آن اشاره شده است.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در کمتر از یک دهه فضای تهران قدیم را در تهران جدید به نمایش بگذاریم و مرکز شهر را بتوانیم بازسازی کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها