امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25364
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۴
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با آن که این فیلم یک محصول بالیوودی است اما شباهتی به فیلم‌های پرزرق و برق صنعت سینمای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با آن که این فیلم یک محصول بالیوودی است اما شباهتی به فیلم‌های پرزرق و برق صنعت سینمای بالیوودی ندارد.

«کافه مدرس» پس از موفقیت مالی و انتقادی تعدادی از فیلم‌های مستقل یک سال اخیر سینمای هند ساخته می‌شود که بازیگران سرشناس بالیوودی را در نقش‌های اصلی خود دارد.

سازندگان فیلم می‌گویند قصه آن حال و هوایی اکشن و دلهره‌آور دارد. با این حال، آنها خط اصلی قصه «کافه مدرس» را فاش نکرده‌اند و قصد دارند فیلم خود را در سکوت کامل خبری جلوی دوربین ببرند.

تا به حال حضور ژاکلین فرناندز و نرگس فخری در فیلم قطعی شده است و کل صحنه‌های آن در دو شهر مدرس و بمبئی فیلم‌برداری خواهد شد.

فیلم‌نامه فیلم را خود شوجیت سرکار نوشته است. او سال 2012 درام مستقل و غیرمتعارف «ویکی دانور» را روی پرده سینماهای هند داشت.

این فیلم که هیچ بازیگر سرشناس را در نقش های اصلی نداشت، تبدیل به یکی از کارهای پرفروش سال 2012 سینمای هند شد و تحسین منتقدان سینمایی را هم برانگیخت.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف ام، سازندگان «کافه مدرس» تمام تلاش خود را می‌کنند تا این درام دلهره‌آور اجتماعی را برای نمایش عمومی در بهار سال 2014 آماده کنند.

جان آبراهام قرارداد بازی در این فیلم را پس از موفقیت بالای درام اکشن و دلهره‌آور «شلیک در وادالا» امضا کرد و نشان داد علاقمند به بازی در محصولات غیرمتعارف و مستقل سینمای هند است.

«شلیک در وادالا» براساس یک ماجرای واقعی ساخته شد، قصه این فیلم مستقل در دهه هشتاد میلادی اتفاقی می‌افتد و درباره فعالیت‌های جنایت کارارانه یکی از بزرگترین گروه‌های مافیایی شهر بمبمئی به رهبری مانیا سوروه است.

این فیلم دومین کار موفق آبراهام پس از قسمت اول« مسابقه» در سال جاری میلادی است. وی که در «شلیک در وادالا» در نقش کاراکتر ضد قهرمان قصه بازی کرد، در «مسابقه 2»در نقش شخصیت منفی ماجراها ظاهر شد.

جان آبراهام در «ویکی دانور» شوجیت سرکار هم به عنوان بازیگر مهمان، در نقش کوتاهی بازی کرد.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها