امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25373
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۳۲
تعداد بازدید: 123
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، اولین محموله کمک‌های غذایی در حالی به حلب سوریه رسیده است که ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المیادین، اولین محموله کمک‌های غذایی در حالی به حلب سوریه رسیده است که دشواری شرایط مردم این شهر همزمان با ادامه محاصره برخی مناطق توسط تروریست‌ها، تشدید شده است.

این محموله بیشتر شامل مواد غذایی است که با آغاز ماه رمضان در حلب کمیاب شده و مردم برای تامین آن ساعات زیادی را در صف‌های طولانی به سر می‌برند.


پیش از این رویترز هم گزارش داده بود که جان دو میلیون نفر در شهر حلب سوریه به دلیل کمبود مواد غذایی با خطر جدی مواجه است.

تروریست‌ها برخی مناطق شرقی حلب را محاصره کرده‌اند اجازه نمی‌دهند مواد غذایی و مواد سوختی به این مناطق برسد و این در شرایطی است که نبردهای ارتش با افراد مسلح بین دو بخش شرقی و غربی شهر به شدت در جریان است.

بنابراین گزارش کمبود مواد غذایی باعث شده که طی روزهای گذشته قیمت‌ها 10 برابر شود و شبح مرگ بر این شهر سایه انداخته است.

این در حالی است که کمتر از سه سال قبل شهر حلب به عنوان دومین شهر بزرگ سوریه مرکز اقتصادی این کشور بود ولی با آغاز جنگ داخلی در سوریه توسط تروریست‌های مورد حمایت ترکیه، قطر و عربستان اکنون حلب به یکی از مراکز اصلی تجمع مخالفان بدل شده است و شاهد درگیری‌های خونینی است.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها