امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2538
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 285
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سال گذشته طرح قرآنی 1446 شبکه قرآن و معارف سیما ضمن هماهنگی با طرح ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سال گذشته طرح قرآنی 1446 شبکه قرآن و معارف سیما ضمن هماهنگی با طرح ملی حفظ قرآن کریم تربیت حافظان جزء 30 قرآن کریم را به عنوان برنامه خود قرار داد.

در این طرح تربیت 100 هزار حافظ جزء 30 قرآن کریم در قالب استفاده از بودجه نیم درصدی اجرای منشور توسعه فرهنگ قرآنی کشور به سازمان دارالقرآن الکریم ابلاغ شد و این سازمان نیز اجرای این طرح را به اتحادیه مؤسسات وابسته به خود واگذار کرد.

پیش از این «مهدی قره‌شیخلو» رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم کیفیت اجرای این طرح را توسط اتحادیه مؤسسات قرآنی، مطلوب اعلام کرده است.

«محمد انجم‌شعاع» مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام آمادگی برای پیوستن به طرح قرآنی 1447 گفت: چنانچه منابع این طرح مانند سال گذشته تأمین شود این اتحادیه خواهد توانست تا تربیت 100 هزار حافظ جزء 29 قرآن کریم را همگام با طرح 1447 اجرا کند.

انتهای پیام/م.خ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار