امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25396
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۱۰
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زاخاری کوئینتو بازیگر نقش آقای اسپاک این مجموعه فیلم در یک گفت‌وگوی تازه خبرهای تازه‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، زاخاری کوئینتو بازیگر نقش آقای اسپاک این مجموعه فیلم در یک گفت‌وگوی تازه خبرهای تازه‌ای درباره آن به رسانه‌های گروهی ارائه داد.

این بازیگر 30ساله سینما گفته است «سفرهای ستاره‌ای 3»برای نمایش عمومی در تابستان سال 2016 آماده خواهد شد و در مقایسه با دو قسمت قبلی آن، فیلم متفاوتی خواهد بود.

به گفته این بازیگر، تهیه کنندگان این مجموعه فیلم علمی تخیلی قصد دارند با بهره‌گیری از اشتباهات مربوط به قسمت دوم آن، صدمین قسمت را با حال و هوای تازه و متفاوتی ارائه دهند.

هنوز مسئولان کمپانی فیلم‌سازی پارامونت که تهیه کننده این مجموعه فیلم هستند، درباره صحبت‌های زاخاری کوئینتو واکنشی نشان نداده‌اند.

حرف‌های این بازیگر از این نظر جالب توجه است که پس از اکران عمومی قسمت دوم فیلم، خبرهایی از داخل کمپانی پارامونت به بیرون درز کرد که حکایت از نارضایتی مسئولان آن از نحوه کار جی‌جی آبرامز بوده است.

همین خبرها نشان می‌داد که مسئولان کمپانی پارامونت قصد دارند آبرامز را از این پروژه اکشن و ماجراجویانه کنار گذاشته و فیلم‌ساز دیگری را جایگزین او کنند.

بحث کنار گذاشتن آبرامز از وظیفه کارگردانی «سفرهای ستاره‌ای 3»در حالی است که وی قرار است قسمت جدید مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» را هم کارگردانی کند.

کار تولید این دو فیلم تقریباً با یکدیگر همزمان شده است و پرسشی که اهل فن مطرح می‌کنند این است که آیا جی‌جی آبرامز وقت آن را پیدا می‌کند که هر دو فیلم را در یک فاصله کوتاه زمانی از یکدیگر، جلوی دوربین ببرد.

قرار است این دو فیلم پرسروصدای علمی تخیلی در فصل تابستان سال 2015 به روی پرده سینماها بروند.

در «سفرهای ستاره‌ای 3» کریس پاین دوباره در نقش دوران جوانی کاپیتان کرک بازی خواهد کرد و هدایت سفینه فضایی اینتر پرایز را به عهده خواهد گرفت. این در حالی است که اطلاعی از خط اصلی قصه این فیلم در دست نیست.

قسمت دوم فیلم اوایل فصل تابستان امسال به روی پرده سینماهای جهان رفت .از این فیلم به عنوان یکی از امیدهای اصلی فصل تابستان اسم برده می‌شد.

«سفرهای ستاره‌ای 2»با هزینه تولید 190 میلیون دلاری خود، حدود 223 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد و نتوانست رضایت خاطر تهیه کنندگانش را فراهم کند.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها