امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25424
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین اسماعیلی شامگاه گذشته در حاشیه بیست و چهارمین جشن گلریزان که به همت ستاد دیه کشور و حضور جمع کثیری از خیرین ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، غلامحسین اسماعیلی شامگاه گذشته در حاشیه بیست و چهارمین جشن گلریزان که به همت ستاد دیه کشور و حضور جمع کثیری از خیرین برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران درباره اهداف برگزاری این مراسم توضیحاتی ارائه کرد.

وی افزود: برگزاری این جشن ها کمک می کند تا خیرین از وضعیت و تعداد زندانیان جرائم مالی غیرعمد با خبر شوند و در راستای ازاد سازی آنها اقدام کنند.

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تربیتی با اشاره به سفر خود به استان یزد و شرکت در جشن گلریزان این استان گفت: بررسی ها نشان می دهد امسال نزدیک به 8 هزار زندانی جرائم غیر عمد در زندانها وجود دارند.

وی گفت: سال گذشته تعداد زندانیان بیش از 9 هزار نفر بود که خوشبختانه با همت خیرین و کمکهای قانونی که در بودجه ستاد دیه آمده است موفق شدیم این افراد را آزاد کنیم.

اسماعیلی تصریح کرد: با توجه به آمار سال گذشته پیش بینی ما این است که امسال موفق شویم که 8 هزار زندانی موجود در زندانها که مرتبط با جرائم مالی غیر عمد هستند را آزاد کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها