امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2544
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 139
محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره اتمام پروژه‌های عمرانی تا پایان دولت دهم اظهار داشت: در سال گذشته حدود 1500 پروژه عمرانی به ...

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره اتمام پروژه‌های عمرانی تا پایان دولت دهم اظهار داشت: در سال گذشته حدود 1500 پروژه عمرانی به ارزش 1500 میلیارد تومان در استان تهران به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه قطعا بخشی از پروژه‌ها در دولت آینده به بهره‌برداری می‌رسد بیان داشت: در سال جاری پروژه‌های بالای 60 درصد را در اولویت قرار می‌دهیم.

محمودی با بیان اینکه از بخش خصوصی برای در پروژه‌های عمرانی استفاده می‌شود افزود: برای بهره‌وری بیشتر بخش‌ و شرکت‌های سرمایه‌گذاری خصوصی نیز در طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی سهیم می‌شوند.

معاون عمرانی استاندار تهران درباره پروژه‌های توسعه مترو در سطح استان تهران اظهار داشت: احداث متروی تهران-پاکدشت، تهران-اسلامشهر، تهران-پردیس و تهران-ورامین به تصویب رسیده شده است و امیدواریم  پس از تأمین اعتبارات کلنگ ساخت آن و مراحل اجرایی را تا دوماه آینده آغاز کنیم.

وی افزود: به دنبال تأمین اعتبار برای ساخت مترو در شهرستان‌ها هستیم که پس از دریافت اعتبارات و پرداخت مطالبات متروی تهران مراحل اجرایی ساخت مترو در شهرستان‌های تهران آغاز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها