امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25448
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 87
حجت‌الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به انتخاب چهار نماینده جدید در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس نهم که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، اظهار داشت: هنوز کمیسیون‌هایی که این نمایندگان برای عضویت به آنها معرفی خواهند شد، تعیین نشده است.

وی افزود: معمولاً کمیسیون‌هایی که ظرفیتشان کمتر از حدنصاب باشد، برای معرفی نمایندگان میان دوره‌ای در نظر گرفته می‌شوند.

به گزارش فارس، شمس‌الله شریعت‌نژاد از حوزه انتخابیه تنکابن، حمید‌رضا مشهدی‌عباس، از حوزه انتخابیه دماوند، عمران علی‌محمدی از حوزه انتخابیه ایلام و محمد‌مهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس نهم برگزیده شدند که اعتبار‌نامه‌ مفتح در جلسه علنی روز یکشنبه این هفته به تائید مجلس رسید اما هنوز پرونده‌های سه نماینده منتخب دیگر، در صحن علنی تصویب نشده است.

مراسم تحلیف شریعت‌نژاد، مشهدی‌عباس و علی‌محمدی یکشنبه این هفته در صحن علنی برگزار شد و این نمایندگان در برابر قرآن کریم سوگند یاد کردند که در انجام وظایف وکالت، امانت و تقوا را رعایت کنند و از قانون اساسی اطاعت نمایند.

سبحانی‌نیا همچنین از موکول شدن انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 برای معرفی به صحن علنی به منظور اخذ رای به جلسه هفته آینده این هیئت خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها