امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25450
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از کارگران فولاد زاگرس واقع در استان کردستان پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از کارگران فولاد زاگرس واقع در استان کردستان پیش از ظهر امروز سه‌شنبه مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. تجمع‌کنندگان اخراجشان از کارخانه یادشده و همچنین عدم پرداخت دستمزدشان از دلایل حضور خود مقابل مجلس شورای اسلامی عنوان کردند.

یکی از کارگران حاضر در این تجمع به خبرنگار فارس گفت:‌ کارفرما با ذکر اینکه ناتوانی مالی دارد ما را اخراج کرده است؛ البته سه ماه هم حقوقمان پرداخت نشده است به همین دلیل ما مقابل مجلس تجمع کردیم و خواستار رسیدگی به مشکلاتمان از سوی مسئولان هستیم.

وی با اشاره به اینکه کارگران اخراج شده کارخانه فولاد زاگرس روز گذشته در خیابان پاستور تهران تجمع کردند خاطر نشان کرد: تنها خواسته ما رسیدگی به مشکلاتمان است و از مسئولان تقاضا داریم تا مشکلاتمان را رفع کنند.

به گفته این کارگر سه‌شنبه 18 تیرماه بیش از 200 نفر از کارگران کارخانه فولاد زاگرس واقع در استان کردستان از این کارخانه اخراج شدند.

بر اساس این گزارش حامد قادرمزی از نمایندگان استان کردستان با حضور در جمع تجمع‌کنندگان به مطالبات و دغدغه‌های آنها گوش داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها