امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25475
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین در پی شهادت یک شهروند سوری در اثر استنشاق گازهای سمی نیروهای آل خلیفه «جعفر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بحرین در پی شهادت یک شهروند سوری در اثر استنشاق گازهای سمی نیروهای آل خلیفه «جعفر علوی» از نیروهای انقلابی این کشور مردم را به مقاومت فراخوانده و تاکید کرد که شیوه مسالمت آمیز در برخورد با آل خلیفه حاصلی ندارد.

«سید جعفر علوی» از اعضای ارشد جریان العمل اسلامی در بحرین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مقاومت مردمی برای مقابله با جنایت‌های آل خلیفه را خواستار شده و تاکید کرد که هیچ راهی جز مقاومت در برابر جنایت‌ها و بی‌حرمتی‌های نظام آل خلیفه وجود ندارد.

مقاومت روح انقلاب است

وی تصریح کرد: مقاومت مردمی در بحرین روح انقلاب و جهاد واقعی است و نظام آل خلیفه جنایتکاری است که از نظر اخلاقی سقوط کرده است.

این انقلابی بحرینی تأکید کرد که انقلاب بحرین به هدف خود مبنی بر سرنگونی نظام دست خواهد یافت.

وی همچنین مردم را به مشارکت گسترده در مراسم ختم شهید سعید المرزوق فراخوانده و تاکید کرد که این شهید آتش انقلاب و مقاومت گسترده در کشور را شعله ور خواهد کرد.

العلوی تاکید کرد که مقاومت مردمی برای دفاع از وطن در برابر ظلم و جنایت نظام حاکم تاکید دارد و شیوه مسالمت آمیز با طاغوت که از هر وسیله‌ای برای زور و سرکوب استفاده می‌کند، بی‌فایده است.

وی هشدار داد که شعارهای غرب در خصوص «امیر سلمان بن حمد آل خلیفه» ولیعهد بحرین به عنوان مرد اصلاحات، دروغی بیش نیست.

العلوی در توضیح این مطلب اظهار داشت: شعارهای دروغین غرب که حامی صهیونیست‌های تروریست و طاغوتَ‌های غربی است برای ما اهمیتی ندارد و هشدار داد که مردم فریب سلمان بن حمد را نخورده و انتظار نداشته باشند که غرب بحران موجود در کشور را حل و فصل کند.

این در حالی است که منابع خبری نزدیک به ائتلاف 14فوریه بحرین اعلام کردند که عبدالله المرزوق انقلابی 55 ساله این کشور روز گذشته در اثر استنشاق گازهای سمی که نیروهای آل خلیفه علیه مخالفان به کار می‌گیرند، به شهادت رسید.

در این میان یک منبع امنیتی بحربنی که خواست نامش فاش نشود تاکید کرد که مسئولان مجتمع پزشکی السلمانیه به خانواده المرزوق اعلام کردند که وی در اثر استنشاق گازهای سمی به شهادت رسیده است و خانواده او نیز در اثر فشار شدید شبه نظامیان و نهادهای امنیتی نظام حاکم عصر روز گذشته او را در روستای «الدراز» دفن کردند.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها