امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25496
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 33
بختیاری رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری کشور در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مصوبه 74 هزار میلیاردی دولت گفت: ...

بختیاری رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری کشور در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مصوبه 74 هزار میلیاردی دولت گفت: پس از شکایت یکی از نمایندگان مجلس، سازمان بازرسی کل کشور و یک شخص حقوقی یکی از شعب دیوان اجرای مصوبه را متوقف کرد.

وی افزود: شکات پرونده 2 خواسته مهم از دیوان عدالت اداری داشتند که یکی توقف اجرای مصوبه و دیگری ابطال مصوبه بوده است.

بختیاری گفت: بنا بر درخواست شکات پرونده به یکی از شعب رفت و در آن شعبه با توجه به اینکه اجرای این مصوبه باعث بروز خسارت تشخیص داده شد اجرای آن متوقف شد.

رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری افزود: پس از آن مقدمات اجرای بخش دوم خواسته شکات فراهم شد و قرار است پرونده به هیات عمومی دیوان عدالت برود.

وی تصریح کرد: البته مقرر شده پیش از رفتن پرونده به هیأت عمومی دیوان نظر کمیسیون تخصصی اخذ شده و سپس پرونده در هیات مطرح شود.

بختیاری در ادامه از درخواست دولتی‌ها در رابطه با رسیدگی به این پرونده خبر داد و گفت: از طرف دولت درخواست شده تا دیوان موافقت کند که چند نفر از کارشناسان بیایند و توضیحاتی درباره این مصوبه ارائه کنند.

وی خاطرنشان کرد: این افراد می‌خواهند با حضور در شعبه و ارائه توضیحات، دیوان را متقاعد کنند که اجرای مصوبه هیچ خسارتی به بیت‌المال و حقوق عامه نخواهد زد.

رئیس حوزه ریاست دیوان عدالت اداری درباره زمان حضور کارشناسان دولت در دیوان را ظرف امروز و فردا عنوان کرد و گفت: قاعدتا باید تا انتهای هفته این افراد مراجعه کرد و توضیحات خود را ارائه کنند.

وی همچنین درباره زمان ارجاع پرونده به هیأت عمومی دیوان گفت: نمیشود برای رسیدگی به این پرونده زمان خاصی را تعیین کرد اما مقدمات کار در حال انجام است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها