امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25500
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 107
علی عبدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ...

علی عبدی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون اعتدال که شعار حسن روحانی است، اظهار داشت: شعاری که حجت‌الاسلام روحانی برای خود برگزیده است، درحال حاضر مترادف با بی بندوباری و آزادی از نوع عدم محدودیت قانونی و فرهنگی قلمداد می‌شود و لازم است وی یک چارچوب مشخصی از اعتدال را اعلام کند تا مورد سوء استفاده افراد قرار نگیرد.

وی افزود: توضیحات وی تا کنون درباره واژه اعتدال کافی نبوده است، به همین دلیل عده‌ای انقلابی‌گری را مترادف با افراطی‌گری عنوان می‌کنند و به این بهانه اعلام می‌کنند که افراد انقلابی جایی در کابینه نخواهند داشت، درحالیکه انقلابی‌گری مترادف با اعتدال‌گرایی است.

عبدی، فتنه‌گران 18 تیر 78 و انتخابات 88 را مصداق بارز افراطی‌گری دانست و عنوان کرد: افراط مربوط به کسانی است که 18 تیر 78 و فتنه 88 را بوجود آوردند و در حقیقت نماد افراط خود آنان هستند. خود حسن روحانی مجلس ششم را نمونه‌ای برای افراطی‌گری می‌داند و درحقیقت اعتدال مدنظر وی دوری از اصلاح طلبان تندرو است.

دبیر انجمن مستقل دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه فتنه‌گران و اصلاح‌طلبان تندرو بدنبال کسب قدرت هستند، تصریح کرد: خاتمی خود را طلبکار از روحانی می‌داند و از طریقی می‌خواهد به حسن روحانی گوشزد کند که پیروزی  روحانی در انتخابات بخاطر حمایت‌های وی بوده است.

وی در ادامه سخنان خود متذکر شد: به همین خاطر فتنه‌گران تمام تلاش خود را بکارگرفته‌اند تا چند وزارتخانه مهم مانند ارشاد و علوم را در اختیار خود بگیرند تا بتوانند با اعمال رادیکالی اهداف خود را دنبال کنند.

علی عبدی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: تا به حال حسن روحانی توانسته در برابر این مطالبات مقاومت کند، اما بیم آن می‌رود که نتواند تا آخر دوام بیاورد و اصلاح‌طلبان افراطی بتوانند وارد کابینه وی شوند که این وضعیت قطعا با شعار وی که اعتدال است منافات خواهد داشت.

انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها