امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25511
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، سیداحمد حسینی صبح امروز در بیست و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، سیداحمد حسینی صبح امروز در بیست و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه در سالن اجتماعات بیمارستان امام خمینی (ره) این شهر اظهار کرد: با تمهیدات به عمل آمده و اقدامات صورت گرفته آب‏رسانی به منطقه توریستی و تاریخی تنگه واشی به انجام رسید.

وی با اشاره به حل مشکلات برق‏رسانی به این منطقه افزود: استارت نهایی کار در این بخش از ابتدای هفته آینده زده می‏شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‎دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: با تعامل به وجود آمده، مشکل معارضان به عنوان یکی از مهم‏ترین معضلات فراروی برق‏رسانی به کمپینگ این منطقه گردشگری برطرف شد.

حسینی ابراز امیدواری کرد؛ با خدمات‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏رسانی شایسته به مسافران و گردشگران، شاهد رونق و بالندگی هرچه بیشتر این منطقه و در نتیجه توسعه بخش گردشگری شهرستان فیروزکوه باشیم.

وی تصریح کرد: آنچه در این منطقه زیبای گردشگری هنوز مغفول مانده، بحث فرهنگی آن است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‎دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه افزود: در جلسات گذشته مصوباتی در این زمینه داشتیم که پیگیری آن با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود، اما کار خاصی تاکنون انجام نشده است.

حسینی یادآور شد؛ اقدام فرهنگی در این منطقه با توجه به سیل جمعیت گردشگر، کاری بسیار سخت و پیچیده است و مساعدت و یاری تمامی ارگان‏ها و دستگاه‏های تابعه شهرستان فیروزکوه را می‏طلبد.

انتهای پیام/2568/ز30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها