امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25515
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 88
ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و سفرها، برنامه‌های مختلفی در این زمینه در استان ...

ابوالفضل اجلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و سفرها، برنامه‌های مختلفی در این زمینه در استان پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: استقرار راهنمایان گردشگری در مراکز اطلاع‌رسانی، معرفی جاذبه‌های گردشگری در نشریات تخصصی، استقرار راهنمایان در محل جاذبه‌های گردشگری با رویکرد ارائه خدمات و راهنمایی آنها، انجام مصاحبه‌های مختلف با رسانه‌ها و معرفی جاذبه‌ها، راه‌اندازی راهنمای سیار گردشگری در استان و هماهنگی به منظور اجرای رالی اتومبیل‌رانی خانوادگی از تهران به مقصد غار کتله‌خور با طراحی مسیر توسط کارشناسان از مهم‌ترین اقدامات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در راستای سفرهای تابستانی است.

*برگزاری نمایشگاه گردشگری در زنجان

معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه نمایشگاه‌های مختلفی برای فصل تابستان در استان پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه گردشگری در بنای تاریخی رختشویخانه از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه عکس از جاذبه‌های استان زنجان از جمله برنامه‌های این اداره کل در تابستان سال جاری به شمار می‌رود، اضافه کرد: نمایشگاه عکس نجوم به مناسبت بزرگداشت ابوریحان بیرونی نیز در استان برگزار می‌شود.

اجلی با بیان اینکه جشنواره ملی آش ایرانی در استان زنجان برگزار می‌شود، یادآور شد: این جشنواره با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهریورماه سال جاری در استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جشنواره سازه‌های محلی نیز در استان زنجان برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره در فصل تابستان و در محوطه بنای دارایی برپا می‌شود.
انتهای پیام/73006/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار