امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25524
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 36
 محمد چینیان، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: طرح رتبه‌بندی ...

 محمد چینیان، مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: طرح رتبه‌بندی مدارس در راستای طرح مروج سلامت اجرا می‌شود.
وی ادامه داد: بر اساس توافق بین وزارتخانه‌های بهداشت و آموزش و پرورش، تا پایان برنامه پنجم باید تمام مدارس کشور تحت پوشش طرح مروج سلامت قرار گیرند.
چینیان اضافه کرد: در طرح مروج سلامت، بر اساس چک‌لیست‌هایی، مدارس رتبه‌بندی شده و ستاره‌دار می‌شوند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰ هزار مدرسه تحت پوشش طرح مروج سلامت قرار دارند، افزود: در تلاش هستیم که برای سال تحصیلی جدید بر تعداد مدارس تحت پوشش طرح مروج سلامت افزوده شود.
مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش تأکید کرد: در کنار افزایش کمی، به ارتقای کیفی مدارس مروج سلامت توجه داریم.
به گزارش فارس، HPS به منزله یک نظام برای ارتقای سلامت است که با مشارکت فعالانه اولیاء، مربیان و دانش‌آموزان و با رویکرد توانمندسازی دانش‌آموزان در زمینه مراقبت از خود، فرهنگ خود مراقبتی و آموزش همسانان و همسالان، منجر به افزایش ظرفیت‌ها و توانمندسازی مردم در مورد سالم زندگی کردن، سالم کارکردن و آموزش با کیفیت خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها