امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25533
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، شب گذشته شهروندان فلسطینی و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در منطقه باب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری معا، شب گذشته شهروندان فلسطینی و نیروهای اشغالگر اسرائیلی در منطقه باب العامود در قدس درگیر شدند که در جریان آن چند نفر زخمی شده و تعدادی از جوانان نیز بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، نیروهای اشغالگر چند جوان فلسطینی را بازداشت و با باتوم به شرکت‌کنندگان در تظاهرات باب العامود حمله کردند که در جریان آن تعدادی از جوانان زخمی شده و به بیمارستان انتقال داده شدند.

درگیری‌ها گسترده شد و به چندین خیابان در قدس اشغالی از جمله حی المصراره، خیابان باب الساهره، باب العامود و خیابان نابلس رسید و فلسطینیان نیز به سمت خودروهای شهرک‌نشینان که از این منطقه عبور می‌کردند سنگ پرتاب کردند که باعث زخمی شدن چند نفر شد.

«باسم زیدانی» از نیروهای امداد پزشکی فلسطین در این باره اظهار داشت که 12 نفر از شهروندان در جریان این حمله دچار شکستگی و کوفتگی بدن شدند که از جمله آنها «سعد الرکن» و «امین صیام» عکاس خبرنگار است که با باتوم مورد ضرب و شتم قرار گرفت و همچنین «اسامه مخیمر» از نیروهای امداد نیز دچار شکستگی از ناحیه پا شد و همچنین یک زن باردار دچار در رفتگی کتف و 50 نفر از ساکنان قدس نیز دچار کوفتگی شده و در محل درمان شدند.

به موجب طرح «برافر» رژیم صهیونیستی تصمیم دارد 800 هزار دونم از اراضی عربی در النقب را مصادره و نزدیک به 40 هزار نفر را کوچانده و 36 روستا را تخریب کند و این طرح مورد موافقت اولیه کنست قرار گرفته است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها