امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25546
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 179
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، با نزدیک شدن به جلسه پارلمان درباره اجرای برنامه‌های ریاضت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «دویچه‌وله»، با نزدیک شدن به جلسه پارلمان درباره اجرای برنامه‌های ریاضت اقتصادی، بخش‌‌های گسترده‌ای از اتحادیه‌های کاری در یونان اعتصاب کردند.

این جلسه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چرا که احتمالا  نخستین دور کاهش فرصت‌های شغلی به دلیل برنامه‌های ریاضت اقتصادی کلید می‌خورد. این تعدیل‌های فرصت شغلی در پی اجرای برنامه‌های سازمان‌های جهانی اجرایی خواهد شد.

کارکنان پلیس شهرداری در آتن از جمله گروه‌هایی بودند که روز گذشته اعتصاب کردند و از خودروها و موتورسیکلت‌هایشان برای بستن خیابان‌ها در این شهر استفاده کردند.

اتحادیه‌های کاری برای امروز فراخوان اعتصابی 24 ساعته داده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که این اعتصاب باعث لغو پروازها و سفرهای ریلی و نیز اشکال در ارائه خدمات در بیمارستان‌ها شود. همچنین انتظار می‌رود این اعتصاب‌ها تا 3 روز ادامه داشته باشد.

کارکنان بخش عمومی که تاکنون چندین بار حقوقشان کاهش داشته است، اکنون در معرض کاهش فرصت‌های شغلی قرار دارند و در جریان اعتصاب شعارهایی سر می‌دهند با این مضمون: «اعتصاب عمومی؛ ما انسان هستیم و نه عدد»

پارلمان یونان فردا به برنامه‌های «آنتونیس ساماراس» نخست‌وزیر یونان درباره تعدیل 15 هزار فرصت شغلی در بخش عمومی در سال 2014 تصمیم‌گیری خواهد کرد.

انتهای‌پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها