امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25574
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عدنان محمود» سفیر سوریه در ایران، در حاشیه رونمایی از کتاب کنکاشی در ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «عدنان محمود» سفیر سوریه در ایران، در حاشیه رونمایی از کتاب کنکاشی در تحولات سوریه که صبح امروز در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس انجام گرفت، با اشاره به تحولات سوریه طی دو سال گذشته، گفت: با پایداری سوریه و محور مقاومت این توطئه بین‌المللی در حال فروپاشی است.

وی با اشاره به تحولات رخ‌داده در مصر که به سود محور مقاومت در حرکت است، یادآور شد: ما و جمهوری اسلامی ایران با یکدیگر متحد هستیم و در این جنگ مشترک به سوی پیروزی حرکت می‌کنیم که این پیروزی برای محور مقاومت خواهد بود.

سفیر سوریه در ایران جنگ دوساله این کشور را در عرصه رسانه‌های غربی عبارت از وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها خواند و افزود: دشمنان قصد دارند به اندیشه و فرهنگ مقاومت ضربه بزنند. سوریه امروز در مقابله با یک توطئه غربی و منطقه‌‌ای قرار گرفته و گروه‌های تکفیری و تروریستی در تمامی عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به جنگ با ملت و دولت سوریه مشغولند.

عدنان محمود ابراز امیدواری کرد که در آینده شاهد مستحکم‌تر شدن روابط ایران و سوریه باشیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار