امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25575
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 99
حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هیچ گونه افزایش قیمتی به دلیل تغییر نرخ ارز مرجع ...

حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هیچ گونه افزایش قیمتی به دلیل تغییر نرخ ارز مرجع از 1226 تومان به نرخ ارز مرجع در بودجه سال 92 در کالاهای اساسی نخواهیم داشت.

وی افزود: با توجه به تأکید دولت و همچنین رهنمودهای رئیس جمهور منتخب مبنی بر تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و برای حفظ آرامش بازار مابه‌التفاوت ارز مرجع 1226 تومانی و ارز مرجع در بودجه سال جاری توسط دولت پرداخت خواهد شد.

معاون وزیر صنعت گفت: بر همین اساس تأمین و ذخیره‌سازی کالاهای اساسی با ارز مرجع 1226 تومان توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران صورت می‌گیرد.

رادمرد گفت: وارد کنندگانی که کالای وارداتی خود را به شرکت بازرگانی دولتی ایران تحویل دهند مشمول دریافت ارز مرجع 1226 تومانی خواهند بود.

وی همچنین تأکید کرد: بر همین اساس وزارت صنعت نیاز ارزی خود را به بانک مرکزی اعلام کرده است.

معاون وزیر صنعت گفت: برنامه‌ریزی چند ماه گذشته در تأمین و توزیع و نظارت بازرسی در بازار کالاهای اساسی به صورت مطلوب انجام شده و این روند در جریان است و هیچ گونه مشکل و کمبودی در حوزه کالاهای اساسی وجود ندارد.

پیش از این فارس به نقل از یکی از مدیران اتحادیه‌ها خبر تصویب این تصمیم در ستاد تنظیم بازار را منتشر کرده بود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها