امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25584
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، بیمارستان صحرائی شهید صدوقی در بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، بیمارستان صحرائی شهید صدوقی در بخش چاه مبارک شهرستان عسلویه با حضور سردار عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، سردار حزنی فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، سردار اخوان معاون بهداری نیروی زمینی سپاه، فرماندار عسلویه، بخشدار چاه مبارک، خانواده معظم شهدا و جمعی از اهالی منطقه افتتاح شد.

فرماندار شهرستان عسلویه در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) و قرب کوثر، سپاه را منشا خیر و برکت در عرصه‌ها و زمینه‌های مختلف خواند و افزود: حضور سپاه در عرصه سلامت بویژه خدماتی که در این حوزه به مناطق محروم داده می‌شود اتفاق مبارکی است که به طور قطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این عرصه نیز موفق خواهد بود.

سردار حزنی مشاور فرمانده کل سپاه و فرمانده قرب کوثر نیز در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از اقدمات سپاه در حوزه سازندگی، محرومیت زدایی، محروم‌نوازی و مردم یاری گفت: یکی از راهبردهای اساسی سپاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) خدمت به مردم محروم است که سپاه به عنوان نهادی مردمی آنرا و خلیفه خود دانسته و بر آن افتخار می کند.

گفتنی است بیمارستان صحرائی شهید صدوقی چاه مبارک عسلویه از اتاق عمل، زایشگاه، داروخانه، رادیولوژی، سونوگرافی، سیتی اسکن، اورژانس، دندان پزشکی و درمانگاههای فوق تخصصی، تخصصی و عمومی برخوردار بوده و بیش از 148 پزشک و پرسنل در این بیمارستان به ارائه خدمات به مردم می‌پردازند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها