امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25593
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 152
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در سرمقاله امروز روزنامه وطن امروز به قلم حسین قدیانی آمده است:  روزنامه «وطن‌امروز» به دلیل بی‌پولی از اول مرداد ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، در سرمقاله امروز روزنامه وطن امروز به قلم حسین قدیانی آمده است:  روزنامه «وطن‌امروز» به دلیل بی‌پولی از اول مرداد درنخواهد آمد. جز روزنامه همشهری که از اساس بحث جداگانه‌ای دارد، می‌توان سر زیانده بودن الباقی روزنامه‌ها قسم خورد، لیکن روزنامه‌های زنجیره‌ای هرگز به دلیل بی‌پولی کمرشان نمی‌شکند. روزنامه‌های نورچشمی، دولتی و حزبی هم هر جور شده گلیم خود را از آب بیرون می‌کشند، ما اما با این حال و روز، دیگر نمی‌توانیم ادامه دهیم. اعتراف می‌کنیم.

در بخش دیگری از این مقاله این گونه نوشته شده است: طنز وحشتناکی است؛ این همه پول دارد در این مملکت خرج می‌شود که در این جنگ نابرابر و بی‌امان نرم، دست بیعت‌کنندگان با انقلاب اسلامی و مدافعان اصل نظام خالی نماند اما با وجود این همه پول، وقتی انتشار روزنامه «وطن‌امروز» به دلیل بی‌پولی قطع می‌شود، می‌توان نتیجه گرفت مشکل فقط از ناحیه جیب ما نیست؛ از قرار، کمی تا قسمتی مجرم تشریف داریم که چرا همراهی با جریان پرادعای تفرقه نمی‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها