امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25597
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی اظهار کرد: تاکنون 161 دستگاه از اتوبوسهای دوکابین جدید به تهران رسیده و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی اظهار کرد: تاکنون 161 دستگاه از اتوبوسهای دوکابین جدید به تهران رسیده و 139 دستگاه نیز به مرور و تا پیش از مهرماه وارد ناوگان خواهند شد.

وی با بیان اینکه هفته آینده طی مراسمی به طور رسمی سری جدید اتوبوسهای دوکابین وارد ناوگان خواهند شد گفت: اتوبوسهای جدید با اولویت خطوط مناطق جنوبی شهر وارد ناوگان می‌شوند و با ورود این اتوبوس‌ها ضمن افزایش ظرفیت جابه جایی مسافران در سامانه اتوبوسرانی تهران شاهد ارتقا بیش از پیش سطح خدمات رسانی به شهروندان خواهیم بود.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه هزینه خرید 300 دستگاه اتوبوس دوکابین 100 درصد توسط شهرداری تهران پرداخت شده است گفت: این اتوبوس‌ها از استانداردهای روز دنیا برخوردارند و به سیستم‌های ایمنی، سرمایشی، گرمایشی مناسب مجهز هستند.

وی تصریح کرد: با ورود 300 دستگاه اتوبوس جدید دوکابین به ناوگان تا پیش از مهرماه روزانه حدود 500 هزار مسافر به ظرفیت جابه جایی اتوبوسرانی افزوده خواهد شد و ناوگان حمل و نقل عمومی با ظرفیت و توان بیشتر قادر به خدمات رسانی به شهروندان خواهد بود.

تشکری هاشمی خاطر نشان کرد: خط 8 سامانه اتوبوس‌های تندرو(حدفاصل ترمینال جنوب تا پایانه خاوران) نیز هفته آینده به طور رسمی به بهره‌برداری خواهد رسید تا گامی دیگر در راستای تکمیل شبکه خطوط اتوبوس‌های BRT و گترش حمل و نقل عمومی در پایتخت برداشته شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار