امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2560
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 164
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری الوفد، سیدعلی فضل‌الله از علمای برجسته لبنان و فرزند علامه فضل‌الله(ره) ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری الوفد، سیدعلی فضل‌الله از علمای برجسته لبنان و فرزند علامه فضل‌الله(ره) که هفته پیش با احمد الطیب شیخ الازهر دیدار کرد، با بیان اینکه مصر توان بازگشت به جایگاه عربی و اسلامی خود با عبور از بحران کنونی را دارد، گفت: این درست نیست که تجربه انقلاب مصر را به صورت انفعالی مورد محاکمه قراردهیم.

وی افزود: معتقدم این تجربه نیازمند زمان بیشتر برای تبلور بیشتر و ایجاد تغییرات اساسی چه از سوی اسلامگرایان، مسیحیان، ملی‌گرایان و چپ‌ها و ... است.

سیدعلی فضل‌الله  تصریح کرد: نباید به این تجربه طعنه بزنیم بلکه باید نصیحت‌های لازم را به دور از گفتمان انفعالی متشنج به مردم و انقلاب مصر منتقل کنیم.

وی افزود: باید از طرح‌های ترسیم شده برای منطقه که قصد دارد خاورمیانه را درگیر فتنه‌های مذهبی و قومی کند هشیار باشیم چراکه این طرح در راستای تضعیف مسلمانان و در خدمت رژیم صهیونیستی است.

فضل‌الله ادامه داد: وظیفه‌ای بزرگ بر گردن مرجعیت‌های اسلامی هشیار و به‌ویژه شیخ الازهر است که دارای جایگاه اسلامی بزرگی است و می‌تواند موجب وحدت مسلمانان شود.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها