امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25603
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیش از 2500 زندانی در 17 زندان کالیفرنیا امروز، سه‌شنبه، همچنان در اعتصاب غذا هستند و این در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیش از 2500 زندانی در 17 زندان کالیفرنیا امروز، سه‌شنبه، همچنان در اعتصاب غذا هستند و این در حالی است که بیش از یک هفته از زمانی می‌گذرد که زندانیان کالیفرنیا از خوردن غذا اجتناب کرده‌اند تا اعتراضشان را به نگه‌داشتن زندانیان در شرایط انزوا اعلام کنند.

این سومین اعتصاب غذا در یک سال اخیر و بزرگترین آنها است که در اعتراض به حبس انفرادی در زندان‌های کالیفرنیا صورت می‌گیرد. گفته می‌شود برخی از زندانیان این ایالت آمریکا نزدیک به 23 ساعت در شرایط حبس انفرادی نگه داشته شده‌اند.

اداره اصلاح و بازپروری کالیفرنیا اعلام کرده است تعداد زندانیان شرکت‌کننده در این اعتصاب اعتراض‌آمیز نسبت به 8 جولای که 30 هزار زندانی از خوردن غذا اجتناب کرده بودند، کاهش چشمگیری داشته است اما هنوز هم 2572 نفر اعتصاب غذای خود را ترک نکرده‌اند.

این اعتراضات به حبس انفرادی در زندان‌های کالیفرنیا در شرایطی صورت می‌گیرد که دولت آمریکا در حال تحقیق از زندان‌های این ایالت است که گفته می‌شود با مشکل ازدحام بیش از حد مواجه هستند.

زندانیان اعتصاب غذا کننده خواهان این هستند که سیاست نگه داشتن صدها زندانی در شرایط انزوای کامل یا انزوای تقریبی در سلول‌هایی موسوم به «واحدهای اسکان امنیتی»، تنها به خاطر ارتباط آنها با گروه‌های تبهکار پایان یابد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها