امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25605
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «واصل ابویوسف» گفت که «محمود عباس» ماه آینده درباره سرنوشت دولت این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «واصل ابویوسف» گفت که «محمود عباس» ماه آینده درباره سرنوشت دولت این تشکیلات به نخست‌وزیری حمدالله تصمیم‌گیری می‌کند.

ابویوسف اظهار داشت: عباس در تاریخ 14 ماه آینده در خصوص وضعیت قانونی دولت کنونی تصمیم می‌گیرد.

وی اشاره کرد که 14 اوت آینده دوره دولت مجری امور به پایان می‌رسد و پیش‌بینی می‌شود که عباس یا شخص جدیدی را برای تشکیل دولت نامزد کند و یا اینکه دولتی به ریاست خود تشکیل دهد.

اخیرا حمدالله که از سوی عباس برای نخست‌وزیری تعیین شده است، در اعتراض به محدود بودن اختیارات خود از سمتش استعفا داد اما به اصرار عباس با ادامه فعالیتش موافقت کرد.

حمدالله در زمانی نخست‌وزیر دولت انتصابی تشکیلات خودگردان فلسطین شد که این تشکیلات با بحران شدید مالی مواجه است و در همین راستا حمدالله دیروز دوشنبه در دیدار با «مریم شرمن» مدیر بانک جهانی در کرانه باختری و نوار غزه در رام‌الله از وی خواست تا بانک جهانی سقف حمایت‌‌های مالی خود از دولت فلسطین را افزایش دهد تا بتواند با چالش‌های مالی و محدودیت‌های تحمیلی اسرائیل بر اقتصاد فلسطین مقابله کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها