امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25609
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الیوم السابع، جریان تمرد خواستار تعلیق عمل به کمپ دیوید در صورت مخالفت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الیوم السابع، جریان تمرد خواستار تعلیق عمل به کمپ دیوید در صورت مخالفت اسرائیل با استقرار گسترده ارتش در شبه جزیره سینای مصر در چارچوب عملیات امنیتی گسترده برای مقابله با عناصر تروریستی شد.

محمد عبدالعزیز مسئول تماس سیاسی جنبش تمرد در کنفرانس مطبوعاتی گفت که این جنبش خواهان تعلیق عمل به معاهده کمپ دیوید است؛ اگر طرف های دیگر همچنان با استقرار گسترده نیروهای ارتش در سینا مخالفت می کنند.

وی در این خصوص افزود: اگر خواسته باشد اسرائیل و نیروهای چند ملیتی استقرار ارتش مصر در صحرای سینا را محدود کنند؛ خواهان تعلیق معاهده کمپ دیوید به خاطر ضمیمه های امنیتی آن هستیم که اعمال حاکمیت مصر بر صحرای سینا و ماموریت پاکسازی آن از کانون های تروریستی را با مانع روبرو می کند.

عبدالعزیز گفت: ملت مصر از ارتش خود در این نبرد حمایت و پشتیبانی می کند.

منطقه سینای مصر از دو هفته پیش شاهد درگیری ارتش مصر و  افراد مسلح است که در جریان آن شماری از دو طرف کشته یا زخمی شده اند.

ارتش مصر با هماهنگی اسرائیل به عملیات نظامی علیه افراد مسلح در این منطقه دست زده است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار