امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۲۱:۲۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25617
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری عربی پرس، عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی «لوا التوحید» که از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری عربی پرس، عناصر مسلح وابسته به گروه تروریستی «لوا التوحید» که از گروه‌های مسلح وابسته به جماعت اخوان المسلمین سوریه به شمار می‌آید، روز گذشته دوشنبه، محموله‌های کمک‌های مواد غذایی ارسالی به دو روستای «نبل» و «الزهرا» از توابع استان حلب را آتش زدند.

بر اساس گزارش‌های به دست آمده عناصر مسلح گروه تروریستی «لوا التوحید» این محموله‌ها را که حاوی مواد غذایی و دارویی و سوخت و مواد مورد نیاز معیشتی بوده در میدان شهر «عندان» آتش زدند.

گفته شده قرار بود این کمک‌ها به دو روستای «النبل» و «الزهرا» ارسال شود. دو روستایی که از توابع استان حلب به شمار می‌آید و بیش از یک سال است، اهالی آن در محاصره گروه‌های تروریستی قرار دارند.

عناصر مسلح پس از آتش زدن این محموله‌های کمک‌ها تاکید کردند که از رسیدن هرگونه کمک به دو روستای در محاصره «النبل» و «الزهرا» که اکثر ساکنان آن را علویان تشکیل می‌دهند، جلوگیری می‌کنند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار