امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25623
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 155
حسن کاربخش در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدیدترین فعالیت‌های سینمایی خود گفت:نگارش فیلمنامه‌ای با نام «ملکه شام» را به تازگی به پایان ...

حسن کاربخش در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص جدیدترین فعالیت‌های سینمایی خود گفت:نگارش فیلمنامه‌ای با نام «ملکه شام» را به تازگی به پایان رسانده‌ام و این کار را که نیاز به حمایت مراکز دولتی دارد برای ساخت به سازمان سینمایی ارائه داده‌ام.

وی افزود: این فیلم در ارتباط با حوادث سوریه است و از داستان واقعی برای نگارش فیلمنامه استفاده کرده‌ایم که تقابل سلفی‌ها و مسلمانان سوریه را به تصویر می‌کشد.

کارگردان فیلم سینمایی «عروس حلبچه» ادامه داد: موضوع فیلم در ارتباط با فردی سلفی است که قصد دارد با با عملیاتی انتحاری مسلمانان سوریه را به شهدات برساند که در بار اول موفق نمی‌شود و در دفعه دوم توسط نیروهای مردمی دستگیر می‌شود و در ادامه در زندان و در ارتباط با مردم و شناخت واقعی از مسلمانان متحول می‌شود و علیه سلفی‌ها دست به عملیات استشهادی می‌زند.

کاربخش خاطرنشان کرد: این فیلم 10 بازیگر اصلی و فرعی دارد که حداقل دو بازیگر ایرانی برای نقش‌های اصلی نیاز داریم و علاوه بر آن از آنجائیکه ساخت فیلم در چنین شرایطی در کشور سوریه هم به لحاظ امنیتی  هم به لحاظ مالی بسیار سخت است نیاز به حمایت از سوی مراکز دولتی داریم که امیدوارم سازمان سینمایی ضمن صدور پروانه ساخت از ساخت فیلم نیز حمایت کند.

براساس این گزارش، کاربخش چندی پیش مستند 70 دقیقه‌ای «آه زینب آه» را در مورد امدادهای خضرا زینب(س) در شهر زیبینه ساخته که آماده نمایش شده است.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها