امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25638
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید نظام‌الدین موسوی در نشست رونمایی از کتاب «کنکاشی در تحولات سوریه» که ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید نظام‌الدین موسوی در نشست رونمایی از کتاب «کنکاشی در تحولات سوریه» که صبح امروز در محل خبرگزاری انجام گرفت، گفت: ما به دنبال استحکام بیشتر روابط بین ایران و سوریه هستیم و معتقدیم که پیوندهای دو ملت آنقدر ریشه‌دار است که لرزه‌های موجود در سوریه هیچ خطری برای این روابط نخواهد داشت.

وی با یادآوری این نکته که مردم و نظام سوریه در بدترین شرایط به ایران کمک کرده‌اند و ما کمک‌های مردم سوریه و حافظ اسد را از یاد نمی‌بریم، افزود: سوریه خط مقدم دفاع و مقاومت است و هر تعرضی به این کشور را تعرض به ایران تلقی می‌کنیم و به همین دلیل با تمام توان حامی مردم و نظام سوریه هستیم.

مدیرعامل خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادامه داد:‌ البته مردم و نظام سوریه آنقدر مستحکم هستند که به تنهایی از عهده همه این مسائل بر ‌آیند، اما وظیفه ماست که حمایت خود را اعلام کنم.

وی با اشاره به سفر سال گذشته خود به سوریه گفت:‌ آنجا احساس کردم که نظام سوریه پابرجا خواهد ماند و معلوم است که این تحرکات یک منشأ خارجی داشته و تحمیلی است زیرا اگر تحولات برخاسته از خواسته‌های مردمی بود، مانند انقلاب مصر چند روزه تحولات اساسی ایجاد می‌کند.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها