امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2564
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 211
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خلیل‎آباد، ابوالقاسم اسفندیاری ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی خلیل‎آباد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از خلیل‎آباد، ابوالقاسم اسفندیاری ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی خلیل‎آباد اظهار کرد: این تعداد کشته در محورهای استان زیاد است که ناشی از فرهنگ ترافیک، عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، مصرف مواد مخدر و اعتیاد است که امید است با حضور فعال پلیس در همه عرصه‎ها، پایان سال 92 آماری ارائه دهیم که داغداری خانواده‎ای را نداشته باشیم.

وی افزود: ایران اسلامی در بین همه کشورها، کشوری الگو بوده و اقتدار پلیس ما هم ناشی از الگو بودن این نظام الهی است.

وی با برشمردن جایگاه کشور با توجه به تحریم‎های دشمنان و حضور دشمنان در سوریه و نقشه‌کشی آنها گفت: همیشه امدادهای غیبی مدد مظلومان بوده و روز به روز بر عظمت ایران اسلامی افزوده و دشمنان لحظه به لحظه منزوی‎تر می‎شوند.

اسفندیاری رهبری‎های پیامبرگونه فرماندهی کل قوا را در هر زمینه‎ای راهگشا دانست و گفت: تمامی نقشه‎های دشمن زبون با رهنمودهای رهبری معظم و دستورات اکید ایشان توسط جان برکفان نیروی انتظامی و سایر نیروها تا امروز دشمن را خوار کرده و خواب راحت را از آنان گرفته است.

وی بحث انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را مورد اشاره قرار داد و افزود: نیروی انتظامی با قدرت امور را رصد می‎کند و به فضل الهی انتخاباتی با حضور حداکثری مردم کشورمان را در 24 خرداد شاهد هستیم.

جانشین فرماندهی انتظامی خراسان‎رضوی لزوم هوشیاری مردم را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: نیروی انتظامی هیچ مسامحه کاری در بر خورد با افرادی که احیانا خیال واهی در سر داشته باشند را نخواهد پذیرفت و با سرعت و قدرت مبارزه و برخورد می‎‌کند.

وی در ادامه از احداث ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی خلیل‎آباد و بخش کندر این شهرستان خبر داد و افزود: با فراهم نمودن مقدمات کار در شهرستان و واگذاری زمین، عملیات ساخت آغاز می‎شود.

گفتنی است در این مراسم از خدمات سرهنگ عزیزالله اویسی که پس از 30سال خدمت بازنشسته شده بود تقدیر و سرهنگ نبی‎الله رحمانی با حکم فرماندهی نیروی انتظامی کشور برای مدت سه سال به عنوان فرمانده جدید این نیرو در شهرستان خلیل‎آباد معرفی شد.

انتهای پیام/70021/ب30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار